KONTAKT

Har du allmänna frågor om Luger eller något av våra arrangemang? Skicka ett mail till info@luger.se så hjälper vi dig.

Boka

Vill du boka någon av våra agenturartister? Kontakta Decireé, Emmy, Amanda eller aktuell agent (som du hittar under respektive artist). Har du frågor om biljetter? Kontakta i första hand din biljettleverantör.

Head of Sales / Bokare

Decireé Åkesson

deciree@luger.se

Bokare

Emmy Sjöström

emmy@luger.se

Bokare

Amanda Söderberg

amanda@luger.se

Agenter / Promoters

Kontakta oss för promotor- eller agenturfrågor.

Head of Agency

Adam Börjesson

adam.borjesson@luger.se

Agent / Promoter

Daniel Bzdusek

daniel@luger.se

Agent / Promoter

Robin Sumpton

robin@luger.se

Agent / Promoter

Love Lagerberg

love@luger.se

Agent / Promoter

Ola Broquist

ola@luger.se

Agent / Promoter

Niklas Herrström

niklas@luger.se

Promoter

Natalie Ryan-Williams

natalie@luger.se

Project Coordinator International Artists (Föräldraledig)

Linda Törnell

linda@luger.se

Concert / Festival Production

Kontakta oss för frågor gällande våra produktioner.

Production Manager

Fredrik Holmstedt

matazz@luger.se

Production Manager

Adam Jakobsson

adam@luger.se

Production Manager

Alexander Åkerblom

alexander@luger.se

Agency Production

Kontakta oss för frågor gällande våra turnéproduktioner.

Production Manager – Head of Production Agency

Peter Sehlin

peter@luger.se

Production Manager

Mika Gredegård

mika@luger.se

Production Manager

Georgios Kalafatidis

georgios@luger.se

Production Manager

Veronica ”Panki” Söderberg

veronica@luger.se

Production Manager

Sandra Kalnins

sandra@luger.se

Production Manager

Cassandra Odell

cassandra@luger.se

Production Manager

Berit Roppen

berit@luger.se

Production Manager

Elin Nilsson

elin@luger.se

Production Manager

Anders Friberg

friberg@luger.se

Marknad och PR

Kontakta oss gällande marknadsföring och PR.

Senior Marketing & PR Manager

Filip Hiltmann

filip@luger.se

Senior Marketing & PR Manager

Liza Nilsson

liza@luger.se

Marketing Manager

Christa Murley

christa@luger.se

Marketing Coordinator

Cajsa Pehrson

cajsa.pehrson@luger.se

Partnership

Kontakta oss om samarbeten och partnerskap.

Festival Director

Patrick Fredriksson

patrick@luger.se

Partnership Manager

Adam Holmstrand

adam.holmstrand@luger.se

Ekonomi

Kontakta oss för ekonomifrågor.

Ekonomi

Niklas Øye Ek

niklas.ek@luger.se

Ekonomi

Oskar Mattsson

oskar.mattsson@livenation.se

Ekonomi

Elias Jemal

elias.jemal@livenation.se

Way Out West

Project Manager

Kimmie Winroth

kimmie@luger.se